6 סיבות למה אתר חשוב לעסק

אביאל יגודייב

אביאל יגודייב

מפרסם, מתכנת ובונה אתרים מקצועי. איש מקצוע בעל יותר מ10 שנות ניסיון בתחומים.

שאלה פשוטה, מה זה אתר? אתר זה דומיין (שם אתר) שכולל עמודים.

כולנו צריכים לדעת את זה, אבל למרבה הפלא מה שרובנו לא יודעים זה היתרונות שאתר אינטרנט מספק עבור העסק וזה מזעזע מאוד שלעסקים רבים עדיין אין אתר או נוכחות באינטרנט!

אם יש לך עסק ואין לך אתר, אתה מפספס הזדמנויות ענק לעסק. אתר אינטרנט יכול לשמש להשגת מטרות שיווקיות רבות ושונות כדי לעזור לעסק שלך לגדול.

כבעל עסק, אתה צריך לדעת איפה הלקוחות שלך נמצאים. אבל מה אם הלקוחות הפוטנציאלים שלך יודעים על העסק שלך ועל מה שאתה מציע, אבל אין ביכולתם דרך להשיג אותך? זה אחד מן הסיכונים שאתה לוקח על עצמך ללא אתר.

מה הם היתרונות האחרים של בעל אתר עסקי?

עלות/תועלת

אתה יודע בדיוק כמה האתר והתחזוקה שלו יעלו לך. מקום פיזי, לעומת זאת, רגיש למלא מקרים, שיכולים לעלות לך מעבר למה שצפית. לדוגמה – חשמל, גניבות, חבלה, עובדים ועוד.

אתר שנבנה בצורה טובה ויעילה יכול להביא תוצאות מדהימות ללא עלויות יותרים.

זמינות

האתר או הרשתות החברתיות זמינות כל יום ללא יוצא מן הכלל. תאר לעצמך שאתה רוצה לקנות משהו, אתה מתכנן הכל, עולה על הרכב ומגיע לחנות וברגע שאתה מגיע – המקום סגור. כולנו יודעים איך זה מרגיש באותו רגע. אם זה קורה אתה פשוט תרכוש בחנות אחרת. ובפעם הבאה לפני שתצא, אתה תוודא שהם פתוחים – ואיך אתה תעשה את זה? זה ידוע, לא צריך לנחש אפילו…

בזכות זה שאתר זמין 24/7 הלקוחות שלך ירגישו בנוח. אם הם יצטרכו מידע – יוכלו לגשת לאתר שלך בנוחות בכל זמן שירצו.

נוחות

מה יותר נוח? לנסוע ולחפש חנויות שמוכרות את מה שאתה מחפש, או לשבת על ספה נוחה ושתיה ולחפש באינטרנט את מה שאתה צריך?
כולם יודעים את התשובה, אלא אם כן אתה אוהב לבזבז זמן בנסיעות…
עסקים חכמים מבינים זאת, לכן יש להם אתר הכולל את מלאי המוצרים שלהם והשירותים כדי שלקוח מעוניין יוכל בנוחות מלאה לצפות במוצרים או השירותים שלהם ולרכוש אותם.

אמינות

באמצעות בניית אתר אתה נותן לעסק שלך הזדמנות להגיד ללקוחות שלך למה הם צריכים לסמוך עליך ולפרסם עדויות ועובדות שיגרמו להם להאמין לך. תאמין או לא, רוב הקונים מחפשים באינטרנט את המוצר או השירות לפני הרכישה כדי לבדוק את האמינות. כשאתה מספק מוצר או שירות טוב, דברים חיוביים יועברו מפה לאוזן על העסק.
מה שיביא לך לקוחות חוזרים וחדשים.

אנשים סומכים על עסק לאחר שביצעו בו עסקה חיובית. באמצעות אתר הינך יכול לספק את השירותים או המוצרים ללקוחות שלך ללא הפסקה, ולעלות את הסמכות של העסק שלך.

מכירות

ללא מכירות העסק שלך לא יצליח. באמצעות אתר אתה מאפשר לעסק שלך למכור 24/7 כל יום כל היום ללא מגבלות. אלא אם כן נגמר לך המלאי, אבל זה דבר טוב, נכון? לתת לעסק שלך את המקום באינטרנט שמגיע לו זוהי חובתך – שתגרום לו לצמוח.

בקצרה, להחשף ללקוחות בצורה הנגישה ביותר להם – תביא לך יותר לקוחות. וכמה שיותר אורחים ולקוחות האתר שלך מקבל, כמה שיותר אתה מוכר. כמה שיותר תמכור – כמה שיותר העסק גדל.

שיווק

החזקה באתר אינטרנט מאפשרת לך להתחיל בשיווק באינטרנט. יש מלא אסטרטגיות שיווק שבאמצעותם אפשר לשווק את העסק שלך. כל אסטרטגיות השיווק ברשת נמצאו כיעילים. כדי לדעת באיזה סוגי אסטרגיות אפשר להשתמש – צריך לבחון את העסק. צור איתנו קשר לבדיקה.

בסופו של דבר

זוהי חובה שלכל עסק יהיה אתר. כמה שיותר מקצועי האתר, כמה שיותר יתרונות לעסק. תרגיש חופשי ליצור עמנו קשר.

להתייעצות בנוגע לבניית אתר או שיפור האתר הקיים בעסק יש באפשרותך להתקשר או להשאיר את מספרך.

למה אנחנו הטובים ביותר בפרסום וכבוני אתרים?

אנחנו חברה בעלת מוניטין והצלחה מיוחדים, כל העסקים שבוחרים לעבוד אתנו מצליחים. ההצלחה הזו מעידה על כך שאנחנו מבצעים את העבודה שלנו בצורה המושלמת. המהפכה הבאה יכולה להיות שלך!

אנו מחברים מותגים עם הלקוחות שלהם ברגעים החשובים.

אנו מומחים בכל הקשור לשיווק דיגיטלי. הצוות הייעודי שלנו עזר לעשרות לקוחות לשנות את השווקים שלהם ולהגיע להישגים אדירים.

יש לך שאלה, רוצה לעבוד איתנו?
פרסום בגוגל ובפייסבוק אבי-ווב

גייס אותנו בשבילך

מלא את הטופס כדי לשוחח עם מישהו מהצוות.