איך להופיע בגוגל ולקבל יותר לקוחות? מדריך קצר

הקדמה: איך להופיע בגוגל ולמה עסקים קוברים את עצמם

ישראל היא אחת המדינות המתקדמות בעולם בטכנולוגיה. אנו ידועים בתעשיית ההייטק שלנו שצומחת במהירות במהלך השנים האחרונות. ישראל היא גם מובילה באבטחת סייבר ודורגה כאחת המדינות המובילות בתחום החדשנות.

למרות זאת, 80% מהעסקים בישראל עדיין לא יודעים איך להופיע בגוגל וכך להשיג יותר לקוחות. זו בעיה מרכזית מכיוון שזה אומר שהם מפספסים הזדמנות ענקית להצמיח את העסק שלהם. הלקוחות הם הכוח המניע מאחורי כל עסק, אז אם לא תנצלו הזדמנות פשוטה – מדובר בהרס עצמי.

המסיבה עם גוגל מתחילה ברגע שמגלים למה חובה לקרוא עד הסוף. אתה תצטרך את זה, ואל תתעצל במקרה הזה.

גוגל – החבר הכי טוב שלנו

אני מאמין שעד היום השתמשת בגוגל ומצאת דרכם מסעדות, תחנות דלק ועוד סוגי עסקים שיודעים על גוגל יותר טוב ממך. למה? התשובה ממש פשוטה: הם לא רק מאלו שמחפשים בגוגל, הם גם מאלו שמפרסמים בגוגל.

איך אפשר להשתפר כדי להופיע בגוגל?
התחל לראות בגוגל פלטפורמה למציאתך, לא רק לחיפוש. גוגל היא פלטפורמת חיפוש ענקית, והשימוש בה כל כך גדול שכל עסק חייב להשתמש בה לטובתו, אחרת הפלטפורמה תפעל נגדו – יש את המתחרים שלכם.

עכשיו בואו נעבור לרגע האמת.
אם לא נתחיל להשתמש בגוגל לפרסום העסק שלנו, המתחרים ישתמשו. זה אומר לא רק שתאבדו לקוחות, אלא גם שתאבדו כסף. המניע שלכם הוא הלקוחות שלכם, ואם אין לכם לקוחות מאפיקים פשוטים – העסק אבוד. אפשר בקלות לתקן את הטעות הזו ולהתחיל להופיע בגוגל בכמה צעדים פשוטים.

למה אני מספר לכם את זה?
אני רוצה שתבינו את המשמעות של גוגל בחייכם ואיך ההשפעה גדולה כל כך עד שפשוט התרגלנו אליה ואנו לא שמים לב לדברים הפשוטים מסביב, שגוגל הוא לא רק מנוע חיפוש – אלא גם מנוע הפרסום הגדול והטוב בעולם.

אז איך בעצם זה נעשה?
לגוגל יש פלטפורמה לעסקים שנותנת לכם את האופציה למלא את פרטיכם כדי להופיע בגוגל, כך תוכלו לתת לגוגל את האתר שלכם, שעות הפעילות, הטלפון ועוד כמה דברים ואתם תופיעו בחיפוש כשיקלידו משהו שהוא רלוונטי לעסק שלכם.

שלב אחר שלב אתם תמלאו את פרטי העסק, שעות פעיולות וכו', לאחר זמן קצר תקבלו מכתב בדואר שאתם רשומים לגוגל עסקים ומכאן התקדמתם בעוד צעד חשוב לעסק.

לסיכום, איך להופיע בגוגל?

זה די פשוט! מה שאתם צריכים זה רק להירשם לגוגל לעסק שלי ומלא את פרטיכם, כך בעצם תתחילו להופיע בגוגל.

שימו לב כי ההמתנה יכולה להיארך עד חודש.

עברו בקישור הבא: https://www.google.com/intl/iw_il/business/

בהצלחה!

אביאל יגודייב

אביאל יגודייב

מפרסם, מתכנת ובונה אתרים מקצועי בעל יותר מ10 שנות ניסיון בתחומים.

למה אנחנו הטובים ביותר בפרסום באינטרנט?

אנחנו חברה בעלת מוניטין והצלחה מיוחדים, כל העסקים שבוחרים לעבוד איתנו מצליחים. ההצלחה הזו מעידה על כך שאנחנו מבצעים את העבודה שלנו בצורה מושלמת ומקיפה. המהפכה ההבאה יכולה להיות אצלך!

אנו מחברים מותגים עם הלקוחות שלהם ברגעים החשובים.

אנו מומחים בכל הקשור לשיווק דיגיטלי. הצוות הייעודי שלנו עזר לעשרות לקוחות לשנות את השווקים שלהם ולהגיע להישגים אדירים.

יש לך שאלה, רוצה לעבוד איתנו?
דילוג לתוכן